Anmälan som träningsansvarig görs på denna länken senast 28 Feb 2022!

Information angående träningsansvar:

  • Välj en vardag och en söndag
  • När alla dagar är tagna, dubbelbemanning på söndagar tills alla söndagar är dubbelbemannade
  • Fyll i ditt telefonnr längst ut till höger i arket
  • Kids Club på söndagar 10:00-12:00 ingår också i träningsansvaret. Dock enbart dagar som är markerade med ”Kids Club – Prova på” som det är prova på med klubbens kartar och dessa söndagar kommer någon ur styrelsen närvara utöver träningsansvariga
 Tis 16:00-20:00Tors 16:00-20:00Sön 10:00-17:00Sön 10:00-17:00Övrigt
Vecka 12Första medlem på platsFörsta medlem på platsKauko LeinonenMarcus SchönKids Club – Prova på
Vecka 13Första medlem på platsFörsta medlem på platsPeter Lindestrand  
Vecka 14Krister SalomonssonLinda HallLinda Hall  
Vecka 15Magnus PerssonAndreas Gunnarsson  Påsk – Inget miljötillstånd
Vecka 16KM 1Marcus AmbjörnMarcus Ambjörn SKCC Helsingborg
Vecka 17Peter LindestrandPer HökfeltBruno Oskarsson  
Vecka 18Thorkel IngersStephan LesniakStephan LesniakPeter HäggSKCC Kalmar / Kids Club – Prova på
Vecka 19Patric JalmgårdTest EMPer HökfältPatric Jalmgård 
Vecka 20    Champions Of the Future
Vecka 21Patrik GlemhornPatrik GlemhornCsongi Sandor SKCC Wäxjö
Vecka 22    EM OK/OKJ
Vecka 23Patrik ThygessonDaniel PeterssonMagnus PerssonPhong OrrgrenKids Club – Prova på
Vecka 24KM 2Jürgen KuhnJoakim Gyllin SKCC Klippan
Vecka 25Anders LindströmMax Bohman MuzziPatrik Thygesson  
Vecka 26Johnny MislijevicCsongi SandorThorkel IngersJoakim GyllinKids Club – Prova på
Vecka 27Nicke MilellNicke MilellKim Teirikko  
Vecka 28Niklas NilssonOscar MolinNiklas Nilsson  
Vecka 29Oscar MolinKauko Leinonen  Rally SM
Vecka 30Filip GranquistFilip GranquistRichard ÖsterbergRichard RohlinKids Club – Prova på
Vecka 31  Anders Lindström  
Vecka 32Martin OlssonMartin OlssonJürgen Kuhn  
Vecka 33Joakim GyllinPeter MagnussonPeter Magnusson SKCC Jönköping
Vecka 34Johnny MislijevicJohan SturessonJohan SturessonBilly ÅkebrinkKids Club – Prova på
Vecka 35Richard ÖsterbergTorgny PerssonKrishna Digumurthi SKCC Malmö
Vecka 36KM 3Charles HolmbergAnton Hansson  
Vecka 37Anton HanssonBruno OskarssonKim TeirikkoMax Bohman Muzzi 
Vecka 38Mats SvenssonMats Svensson  SKCC Kristianstad
Vecka 39Första medlem på platsFörsta medlem på platsDaniel PeterssonOla PerssonKids Club – Prova på
Vecka 40Första medlem på platsFörsta medlem på platsCharles Holmberg  
Vecka 41Första medlem på platsFörsta medlem på platsAndreas GunnarssonTorgny Persson 
Vecka 42Första medlem på platsFörsta medlem på platsGrande  
Vecka 43Första medlem på platsFörsta medlem på platsKrister SalomonssonJonas KvistKids Club – Prova på
Vecka 44Första medlem på platsFörsta medlem på platsPer Svensson  
Vecka 45Första medlem på platsFörsta medlem på platsPer Svensson  
Vecka 46Första medlem på platsFörsta medlem på platsKrishna Digumurthi  

 

Ladda ner schema på pdf här

För att läsa schema på mobil ladda ner denna pdf eller läs schema på dator. Du kan även ladda ner och skriva ut schemat.